به وب سایت سازمان نظام پرستاری استان البرز خوش آمدید ۱۳۹۵ پنج شنبه ۶ آبان
منوی اصلی
گروه های اخبار
Skip Navigation Links.
گالری عکس
 
تصاویر بیشتر ...
 
اطلاعیه ها
مخالفت نظام پرستاری با تربیت کمک پرستار (بهیار)یکساله
  -
اخبار تصویری
آخرین اخبار
ده سال بهانه تراشی برای اجرا نشدن قانون تعرفه خدمات پرستاری
۱۳۹۵/۷/۱۳ | گروه بندی : اخبار کشوری
قائم مقام سازمان نظام پرستاری، با اشاره به تهیه بودجه سال ۹۶، گفت: وزارت بهداشت اگر می خواهد اعتماد جامعه پرستاری را جلب کند، بهتر است برای اجرایی شدن قانون تعرفه خدمات پرستاری تلاش کند.
مشاهده خبر ...
کمبود پرستار نباید با اضافه کاری جبران شود
۱۳۹۵/۵/۲۶ | گروه بندی : اخبار کشوری
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: پرستاران باید با یک شیفت کار در بیمارستان زندگی آبرومندانه و مرفه ای داشته باشند و این از آرزوهای جامعه پرستاری کشور است.
مشاهده خبر ...
پرستار باید با یک شیفت کاری امرار معاش کند
۱۳۹۵/۵/۱۹ | گروه بندی : اخبار کشوری
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور اظهار داشت: صدای پرستاران طی همکاری سازمان و رسانه ها در این سالها به گوش مسئولان رسیده و پرستاران به این وسیله توانسته اند پیگیر خواسته ها و انتظارات به حق خود باشند.
مشاهده خبر ...
پرستاران از اینکه دیده نمی شوند، گلایه دارند/ به نام پرستار به کام پزشک
۱۳۹۵/۴/۲۳ | گروه بندی : اخبار کشوری
جامعه پرستاران در صف اول خدمت به بیماران قرار دارد، این در حالی است که به رغم تمام تلاش و زحماتی که پرستاران در بیمارستان ها انجام می دهند، اما هیچ گا به حق قانونی خود نرسیده اند و همین مسئله، انگیزه های خدمت را کم رنگ و نگاه گلایه آمیز به تصمیمات متولیان امر سلامت را تشدید کرده است.
مشاهده خبر ...
حقوق ۳ میلیون و ۱۳۶ هزار تومانی پرستاران/واقعیت یا ادعا؟!
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ | گروه بندی : اخبار کشوری
معاون درمان وزارت بهداشت گفته است که دریافتی پرستاران بخش های عادی بیمارستان های دولتی، سه میلیون و ۱۳۶ هزار تومان است. در حالی که پرستاران چنین ادعایی را رد می کنند.
مشاهده خبر ...
آینده طرح تحول سلامت، مبهم و پرخطر
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ | گروه بندی : اخبار کشوری
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از سپید: طرح تحول سلامت با بودجه تقریبی هفت هزار میلیارد تومان در ابتدای سال 1393 شروع شد. در مرحله اول این طرح، بخش زیادی از بودجه به مردم و بیمارستان‌ها اختصاص یافت. حدود نه میلیون نفر از افراد فاقد بیمه، بیمه شدند، فرانشیز بیمارستانی از 10درصد به 6درصد کاهش یافت، حفاظت مالی از بیماران صعب‌العلاج صورت گرفت، خدمات هتلینگ بیمارستانی بهتر و ارجاع مردم به بیرون از بیمارستان‌ها برای خرید تجهیزات و انجام آزمایشات کمتر شد. در مرحله دوم مقداری از منابع طرح، صرف ساخت و تجهیز خانه‌های بهداشت گردید. اقدامات مرحله اول و دوم که تماما در بخش دولتی انجام شده بودند باعث ایجاد رضایت نسبی در دولت، مجلس و مردم شد هر چند گزارش شفافی منتشر نشد که نشان دهد چه پولی خرج شده است و چه چیزی به دست آمده است.
مشاهده خبر ...
RSS rss
پایگاه دانش
۱۳۹۲/۷/۲۹  |  هپاتیت مشاهده مقاله ...
۱۳۹۰/۱۲/۲۰  |  خنده درماني در كاهش فشارخون بيماران همودياليز موثر است مشاهده مقاله ...
 
 
 
 
تبلیغات
عضویت در سامانه